O SPOLOČNOSTI

Spoločnosť ELESKO a.s. je členom EASTFIELD GROUP,  ktorá pôsobí v strednej a východnej Európe. Svoje projekty sústreďuje do oblastí asset managementu, nehnuteľností a developerstva, malej a strednej efektívnej energetiky, poľnohospodárstva, výroby a distribúcie vína, gastronomických služieb a umenia.

degustacia
Už od roku 2009 vyrába ELESKO v jednom z najmodernejších wine parkov v Strednej Európe kvalitné prémiové vína výlučne z vlastnej úrody hrozna, ktoré pestuje v Malokarpatskej a Tokajskej oblasti.
596A2357_
V ELESKO Restaurant & wine bar ochutnáte tie najdomáckejšie „obyčajné“ jedlá v neobyčajnej kvalite. Prostredníctvom skleneného koridoru môžete vidieť a spoznať i celý proces výroby vín.
DSC_3170
ELESKO Forest ponúka okrem možnosti chovania zveriny a poľovačiek i mäso a delikatesy z diviny. Mäso z diviny má veľa bielkoví­n a málo tuku. Je bohaté na vitamí­n ``A`` , ale aj železo.
ZOYA-MUSEUM
Galéria ZOYA Museum sa nachádza v malebnom prostredí­ vinárskej oblasti na úpätí­ malých Karpát neďaleko Bratislavy. Je súčasťou novovybudovaného moderného vinárskeho komplexu – Elesko Wine Park
eastfield-1
EASTFIELD GROUP je private equity skupina, ktorá pôsobí­ na Slovensku, v Rusku a v krajinách východnej Európy. Hlavnou manažérskou spoločnosťou pre strednú Európu je spoločnosť EASTFIELD, a.s.
vinica-washed
ELESKO Trading je profesionálna spoločnosť zameraná na distribúciu najlepších značiek vín zo sveta, zo Slovenska a Moravy, ako i ďalších produktov, ktoré s vínom neodmysliteľne súvisia.

Zdieľajte na sociálnych sietiach!

Doprajte si ELESKO! 

Kvalitné prémiové víno v e-shope s donáškou domov!

Prosím, potvrďte svoj vek.