blog

Svadba v objatí viníc

Už niekoľko rokov je ELESKO miestom, kde sa konajú nezabudnuteľné svadby a svadobné hostiny. Moderná architektúra reštaurácie a galérie je ako stvorená pre páry, ktoré prahnú po inšpiratívnom prostredí. 

Výzdoba priestoru galérie môže byť zabezpečená priamo klientom, alebo na základe požiadavky, vieme realizovať výzdobu priestoru v spolupráci s renomovanými svadobnými agentúrami. 

Maximálna kapacita galérie je 300 osôb. Komornejšie svadby realizujeme v ELESKO Restaurant. 

Svadobna vyzdoba
Svadobné hostina ELESKO
Svadobný obrad v ELESKO
Svadobné dekorácie (Zoya Museum - ELESKO)

Predstava mladomanželov o mieste konania svadby bola v minulosti spojená hlavne so zámkami a kaštieľmi. Čoraz viac párov však prahne po modernom uzavretí zväzku a preto si čoraz pravidelnejšie vyberajú priestory, ktoré sú trendy a dýcha z nich jednotnosť a unikátnosť dizajnu.

Priestory ZOYA Musem v ELESKO Wine Park v Modre majú navyše výhodu, že sú obklopené malokarpatskou scenériou a vinicami.  Dávajú tak priestor, hlavne v období od jari do jesene, spojiť svadobnú hostinu s fotením priamo vo viniciach a pivniciach  ELESKO.

Svadobné fotenie – vinice a kameň ELESKO

Symbolom a strážcom viníc ELESKO je monumentálna travertínová socha, pomenovaná podľa stredovekého strážneho slovenského hradu. Táto socha je obľúbenou súčasťou svadobného fotenia. Okolité vinice poskytujú nádhernú scenériu a dokonalý základ pre fotografa a novomanželov.

 

VÁŠEŇ SVADOBNÉHO DŇA

Keď sa dvaja ľudia rozhodnú vstúpiť do spoločného zväzku, ide o vážne rozhodnutie. Svadobný deň si budú pamätať po celý čas trvania vzájomného spolužitia. Je to deň, ktorý stmeľuje pár, ale i rodiny nevesty a ženícha. Filozofia a prístup personálu ELESKO preto prispôsobuje tomuto dňu všetky detaily podľa požiadaviek budúcich manželov a ich rodín. 

vinice svadba
Svadobný deň v ELESKO

Zoberte sa v ELESKO. Bude to dokonalý zážitok pre všetky zmysly.

Mladomanželia na fotení vo vinohrade Elesko

Za fotografie ďakujeme fotografovi Pavlovi Mitošinkovi a fotografke Terézii Plešovej

Zdieľajte na sociálnych sietiach!

Doprajte si ELESKO! 

Kvalitné prémiové víno v e-shope s donáškou domov!

Prosím, potvrďte svoj vek.