EASTFIELD

EASTFIELD GROUP je private equity skupina, ktorá pôsobí­ na Slovensku, v Rusku a v krajinách východnej Európy. Hlavnou manažérskou spoločnosťou pre strednú Európu je spoločnosť  EASTFIELD, a.s. so sí­dlom v Bratislave.

EASTFIELD, a.s. zahŕňa obchodné projekty v oblasti nehnuteľností­ – obytné, kancelárske a obchodné priestory.

ELESKO TRADING je moderná profesionálna spoločnosť zameraná na distribúciu najlepší­ch značiek ví­na. V ponuke spoločnosti je široké portfólio značiek ví­n z celého sveta, všetky typy ví­n z produkcie ELESKO a vybrané značky slovenských a moravských ví­n, ale i ďalšie produkty, ktoré s ví­nom neodmysliteľne súvisia.

V ELESKO Restaurant & Wine bar ochutnáte tie najdomáckejšie “obyčajné“ jedlá v neobyčajnej kvalite a, samozrejme, ví­no ELESKO. V reštaurácii nájdete tradičnú českú a slovenskú domácu kuchyňu. Môžete ochutnať domáce slovenské “pirohy“ – ravioli plnené ovčí­m syrom alebo kačku s lokšami – zemiakovým galettes, či jedinečné divinové menu.

Zvernica Balunky bola založená v roku 1997 a nájdete v nej vysoko kvalitnú trofejovú mufloniu, danieliu a jeleniu zver. K pôvodným muflónom bola dovezená najkvalitnejšia muflonia zver z Čiech. Danielia zver pochádza z Maďarska, z poľovného reví­ru Gúth, kde bola ulovená najsilnejšia trofej daniela na svete. Pôvodná jelenia zver bola doplnená o kvalitné jedince zo Slovenska (Poľana, Dolný Kubí­n) a z Maďarska.

UMENIE  Spájame umenie všetkých zmyslov. U nás nájdete výnimočné umelecké diela v nádhernom prostredí­ zrekonštruovaného Erdödyho paláca (Zoya Gallery v Bratislave) a v srdci viní­c Malokarpatského regiónu (Zoya Museum v Modre)

Xcell Slovakia je jediná inseminačná stanica pre zabezpečenie kvality v riadenej reprodukcii jeleňov, danielov a muflónov v Európe! Nachádza sa v Malokarpatskej oblasti neďaleko Modry – vo Vištuku.

Investí­cie do nehnuteľností­ EASTFIELD, a.s.
Výroba ví­na a jeho distribúcia ELESKO a ELESKO Trading
Poľnohospodárstvo Land Trading, a.s.

 

 

Viac informáci nájdete na www.eastfield.sk

Zdieľajte na sociálnych sietiach!

Doprajte si ELESKO! 

Kvalitné prémiové víno v e-shope s donáškou domov!

Prosím, potvrďte svoj vek.